Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Julianowo - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

120 000 zł2 601 m² 46,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! julianowo Zapraszam do obejrzenia działki budowlanej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Ciele

Ciele(Julianowo + 22 km)

175 000 zł1 421 m² 123,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Cielu Spokojna lokalizacja! Nieruchomość gruntowa o pow. 1421 m2 usytuowana w Cielu gmina Białe Błota. Wymiary 37x42m W drodze dojazdowej woda i prąd. (około 25m).

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł4 328 m² 300,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Marulewy, gmina Inowrocław Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4328 m , położona w malowniczej miejscowości Marulewy w gminie Inowrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Polanka

Sztumskie Pole(Julianowo + 24 km)

120 000 zł1 146 m² 104,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż działki budowlane położone przy ul. Polanka w Sztumskim Polu gm. Sztum. Nieruchomości z pięknym widokiem na zadrzewienia śródpolne. Działki posiadają dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Zielonka

Zielonka(Julianowo + 21 km)

362 000 zł3 020 m² 119,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zielonka - prądki - działka 3020 m2 sąsiedztwo lasu, cisza warunki zabudowy na 3 domy. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Brzoza

Brzoza(Julianowo + 18 km)

301 500 zł20 100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić działkę rolną 1,5 ha w obrębie Brzoza w gminie Nowa Wieś Wielka. Działka leży przy lesie oraz rzece Noteć. Niedaleko usytuowane jest jezioro Jezuickie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Ciele

Ciele(Julianowo + 22 km)

217 000 zł1 313 m² 165,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o pow. 1313 m2. Działka z wydanymi warunkami zabudowy w Cielu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dziemionna

Dziemionna(Julianowo + 13 km)

412 000 zł3 960 m² 104,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta miesiąca! Do sprzedaży! Znakomita duża działka o powierzchni ok 3960 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Dziemionna w gminie Nowa Wieś Wielka wśród nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Grzybowa

Obrowo(Julianowo + 25 km)

88 000 zł1 499 m² 58,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obrowo ul. Grzybowa działka 1499m2 pod budowę domu jednorodzinnego Oferta tylko w biurze "rodzinne Nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż działkę o powierzchni 1499.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Baldram

Baldram(Julianowo + 20 km)

139 000 zł2 168 m² 64,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położonej w miejscowości.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij